”Pokochaj autyzm w Twojej szkole” , „Zabawa Inspirująca Rozwój” OFERTA SZKOLEŃ

Szanowni Państwo

 

       Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedstawioną na dwóch załączonych plakatach form doskonalenia nauczycieli, terapeutów oraz rodziców w zakresie zabawy, edukacji i terapii dzieci i młodzieży z autyzmem.

       Udział w szkoleniu lub warsztatach (do wyboru), pomoże zrozumieć autyzm, pokaże jak wspierać i wspomagać w procesie edukacyjnym osoby z autyzmem oraz jak podnieść efektywność działań podczas prowadzenia terapii.

       Pierwszą z form doskonalenia jest – 5 godzinne szkolenie pn.”Pokochaj autyzm w Twojej szkole” – adresowane do nauczycieli – również szkół masowych, którzy uczą dzieci i młodzież z autyzmem. Szkolenie odbędzie się 17 marca (piątek)  w godzinach 11ºº - 16ºº w Szydłowcu, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza ul. Zamkowa 1. Cena: 150,00 pln - przelew do 14 marca lub 160,00 pln – gotówka na miejscu. Rejestracja i regulamin: http://pokochajautyzm.pl/szkolenia.

 

        Zachęcamy ponadto do wzięcia udziału w warsztatach pn. „Zabawa Inspirująca Rozwój”, które adresowane są do terapeutów i rodziców osób z autyzmem i podobnymi wyzwaniami rozwojowymi. Warsztaty odbędą się 18 marca (sobota) w godzinach 9ºº - 19ºº w Szydłowcu w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza ul. Zamkowa 1. Cena warsztatów: 210,00 pln – przelew do dnia 14 marca, 230,00 pln – gotówka na miejscu. Rejestracja: http://przyladekdobrejnadziei.pl/rejestracja.

         Prowadzącym i autorem szkolenia i warsztatów jest Pan Adrian Borowik – pedagog – terapeuta, trener.

         Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w wybranych formach doskonalenia, biorąc pod uwagę iż szkolenie oraz warsztaty są autorskimi projektami Pana Adriana Borowika, opartymi na doświadczeniach wyniesionych z wieloletniej pracy terapeutycznej i trenerskiej. Pragnę podkreślić iż Pan Adrian z wielkim entuzjazmem wykorzystuje w codziennej pracy z osobami z autyzmem oraz ich rodzinami elementy Programu Son-Rise (Metoda Opcji), propagując jej nowatorskie podejście. Więcej informacji można znaleźć na plakatach oraz na: http://przyladekdobrejnadziei.pl

 

Pozostając z poważaniem
Elżbieta Szymańska Dyrektor Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej
w Szydłowcu

                                                                                  

Opublikowano: 03 marca 2017 12:25

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Oferta Pokochaj Autyzm w Twojej Szkole [1.19 MB]

Oferta warsztat Zabawa Inspirująca Rozwój [1.06 MB]

Wyświetleń: 1080

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szydłowcu

Realizacja: IDcom.pl